Anticrampy, doplňky proti křečím

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Anticramp 120 kapslí Zobrazit větší

Anticramp 120 kapslí

DS34706842

Nový produkt

Směs minerálů (Na, K, Mg, Ca), vitaminů skupiny B a účinných látek pro omezení rizika vzniku křečí. Účinnými látkami jsou L-karnosin, který podporuje vytrvalostní výkon a potlačuje zakyselení svalu, a extrakt z vrbové kůry, který obsahuje 15 % salicynu. Složení Anticrampu je citlivě sestaveno s ohledem na fyziologické požadavky organismu na vyrovnané minerálové a acidobazické rovnováhy. unikátní směs minerálů, vitaminů a účinných látek praktická forma kapslí ANTICRAMP je určen pro: doplnění ztracených minerálů a omezení rizika vzniku křečí. Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. SLOŽENÍ obsahuje: hydrogenfosforečnan sodný, citronan hořečnatý, želatinová tobolka, glukonát draselný, glukonát vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, chlorid sodný, extrakt vrbové kůry, L-Carnosin, kalcium pantotenát (vitamin B5), protispékavá přísada oxid křemičitý, nicotinamid (vitamin B3), thiaminmononitrát (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6). DÁVKOVÁNÍ před fyzickou aktivitou cca 40 minut užijte 2 kapsle a zapijte vodou v průběhu časově náročného výkonu užívejte 1 kapsli každých 20 až 30 minut, dle charakteru aktivity a prostředí je vhodné zapít dostatečným množstvím vody či hypotonického nápoje – ne izotonického či hypertonického při teplotách prostředí nad 30 °C konzultujte užívání s odborníky a dbejte na dostatečný přísun tekutin maximální denní dávka: 5 kapslí POUŽITÍ po otevření skladujte při teplotě 10-25 °C a spotřebujte do 2 měsíců UPOZORNĚNÍ Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Více informací

Skladem

252 Kč s DPH

Více informací

Směs minerálů (Na, K, Mg, Ca), vitaminů skupiny B a účinných látek pro omezení rizika vzniku křečí. Účinnými látkami jsou L-karnosin, který podporuje vytrvalostní výkon a potlačuje zakyselení svalu, a extrakt z vrbové kůry, který obsahuje 15 % salicynu.

Složení Anticrampu je citlivě sestaveno s ohledem na fyziologické požadavky organismu na vyrovnané minerálové a acidobazické rovnováhy.

unikátní směs minerálů, vitaminů a účinných látek praktická forma kapslí

ANTICRAMP je určen pro: doplnění ztracených minerálů a omezení rizika vzniku křečí.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

obsahuje: hydrogenfosforečnan sodný, citronan hořečnatý, želatinová tobolka, glukonát draselný, glukonát vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, chlorid sodný, extrakt vrbové kůry, L-Carnosin, kalcium pantotenát (vitamin B5), protispékavá přísada oxid křemičitý, nicotinamid (vitamin B3), thiaminmononitrát (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

DÁVKOVÁNÍ

před fyzickou aktivitou cca 40 minut užijte 2 kapsle a zapijte vodou v průběhu časově náročného výkonu užívejte 1 kapsli každých 20 až 30 minut, dle charakteru aktivity a prostředí je vhodné zapít dostatečným množstvím vody či hypotonického nápoje – ne izotonického či hypertonického při teplotách prostředí nad 30 °C konzultujte užívání s odborníky a dbejte na dostatečný přísun tekutin maximální denní dávka: 5 kapslí

POUŽITÍ

po otevření skladujte při teplotě 10-25 °C a spotřebujte do 2 měsíců

UPOZORNĚNÍ

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.Průměrné nutriční informace
ve 100 gv 1 dávce 1 kapsle
Energetická hodnota171 kCal1,2 kCal
Energetická hodnota726.4 kJ5,08 kJ
Bílkoviny - proteiny14.3 g0,1 g
Sacharidy - uhlohydráty20.6 g0,14 g


Vitamíny a minerály
ve 100 gv 1 dávce 1 kapsle
Vitamín B1 - thiamin57.6 mg0,4 mg
Vitamín B2 - riboflavin14.3 mg0,1 mg
Vitamín B3 - niacin230.1 mg1,61 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová287.7 mg2,01 mg
Vitamín B6 - pyridoxin14.3 mg0,1 mg
Draslík2100 mg14,7 mg
Hořčík1900 mg13,3 mg
Sodík13200 mg92,4 mg
Vápník1000 mg7 mg


Ostatní a speciální doplňky
ve 100 gv 1 dávce 1 kapsle
Extrakt z kůry bílé vrby - White Willow Bark Extract - Salicin3300 mg23,1 mg
L-Carnosine992 mg6,94 mg


18 dalších produktů ve stejné kategorii: