HMB

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy

HMB + Glutamine 100 kapslí

DS75720638

Nový produkt

Tento doplněk stravy je výbornou kombinací HMB – hydroxymethylbutyrátu, který je metabolitem větvené aminokyseliny leucinu a pro organismus nezbytné aminokyseliny L- Glutamin, která je neesenciální biogenní aminokyselina a má důležitou úlohu při detoxikaci amoniaku a udržování dusíkové rovnováhy v organismu. Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu. SLOŽENÍ obsahuje: L-Glutamin, HMB (Beta Hydroxyl Beta Metylbutyrát vápenatý), transparentní želatinová tobolka, Látka protispékavá: Stearan hořečnatý E470b. DÁVKOVÁNÍ Vezměte 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer. Maximální denní dávka 8 kapslí.

Více informací

Skladem

200 Kč s DPH

Více informací

Tento doplněk stravy je výbornou kombinací HMB – hydroxymethylbutyrátu, který je metabolitem větvené aminokyseliny leucinu a pro organismus nezbytné aminokyseliny L- Glutamin, která je neesenciální biogenní aminokyselina a má důležitou úlohu při detoxikaci amoniaku a udržování dusíkové rovnováhy v organismu.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu.

SLOŽENÍ

obsahuje: L-Glutamin, HMB (Beta Hydroxyl Beta Metylbutyrát vápenatý), transparentní želatinová tobolka, Látka protispékavá: Stearan hořečnatý E470b.

DÁVKOVÁNÍ

Vezměte 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer. Maximální denní dávka 8 kapslí.Aminokyselinové spektrum
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
L-Glutamin200 mg400 mg


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
HMB200 mg400 mg


11 dalších produktů ve stejné kategorii: