Kloubní výživa, gelatina, glucosamin, chondroitin

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Osteo Fix Sport 90 kapslí Zobrazit větší

Osteo Fix Sport 90 kapslí

DS43573925

Nový produkt

Amix™ Performance OsteoFix Sport obsahuje Glukosamin, Chondroitin, MSM, směs rostlinných extraktů z Boswellia Serrata (Boswellin®) a bílé vrbové kůry (Salicin) Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu vhodné pro sportovce. SLOŽENÍ obsahuje: D-Glukosamin sulfát 2 KCL (z korýšů) 600 mg, chondroitin sulfát 90% 300 mg, MSM (Metylsulfonylmetan) 300 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), extrakt z kadidlovníku pilovitého (Boswellin®) 200 mg, extrakt z kůry bílé vrby – Salix alba (obsah salicinu 15%) 100 mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý. DÁVKOVÁNÍ Základní denní dávka jsou 2 kapsle podávané mezi jídly. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Více informací

Skladem

439 Kč s DPH

Více informací

Amix™ Performance OsteoFix Sport obsahuje Glukosamin, Chondroitin, MSM, směs rostlinných extraktů z Boswellia Serrata (Boswellin®) a bílé vrbové kůry (Salicin)

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

obsahuje: D-Glukosamin sulfát 2 KCL (z korýšů) 600 mg, chondroitin sulfát 90% 300 mg, MSM (Metylsulfonylmetan) 300 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), extrakt z kadidlovníku pilovitého (Boswellin®) 200 mg, extrakt z kůry bílé vrby – Salix alba (obsah salicinu 15%) 100 mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

DÁVKOVÁNÍ

Základní denní dávka jsou 2 kapsle podávané mezi jídly.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.Průměrné nutriční informace
ve 100 g
Energetická hodnota1084,9 kJ
Energetická hodnota256,8 kCal
Bílkoviny - proteiny7,6 g
Sacharidy - uhlohydráty44,9 g
Tuky5,2 g


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle
Extrakt kadidlovníku pilovitého - Boswellia Serrata Extrakt100 mg200 mg
Extrakt z kůry bílé vrby - White Willow Bark Extract - Salicin50 mg100 mg
Chondroitin sulfát150 mg300 mg
MSM – methylsulfonylmethan150 mg300 mg
Glukosamin Sulfát 2KCL - Glucosamine Sulphate 2KCL300 mg600 mg


23 dalších produktů ve stejné kategorii: