Koloběžky a skateboardy

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
LONGBAY Longboard 94 x 23,5cm ABEC7 Zobrazit větší

LONGBAY Longboard 94 x 23,5cm ABEC7

DS43339602

Nový produkt

LONGBOARD Spokey LONGBAY je určen především pro rekreační jezdce, kteří hledají kvalitní vybavení s originálním designem. KVALITA Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Longboardy Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami. TECHNOLOGIE Deska longboardu je vyrobena ze 7 vrstev kanadského javoru, který zajišťuje odpovídající životnost produktu. Ložiska ABEC7 zajišťují plynulé točení koleček, které díky své pružnosti a odolnosti proti odření umožňují pohodlnou jízdu na různém typu povrchu. A co víc, longboard je stabilnější a ovladatelnější v zatáčkách. URČENO Rekreační jízda, pohyb po městě / parku Parametry: materiál: 7-mi vrstvý kanadský javor ložiska: ABEC7 rozměry: 94 x 23,5 cm kolečka: 70 x 51 mm PU tvrdost koleček: 78 A truck: 7\" seagull hliník povrch desky: protiskluzový grip tape maximální hmotnost uživatele: 100 kg norma EN 13613

Více informací

Skladem

1 634 Kč s DPH

Více informací

LONGBOARD Spokey LONGBAY je určen především pro rekreační jezdce, kteří hledají kvalitní vybavení s originálním designem.

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Longboardy Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.

TECHNOLOGIE

Deska longboardu je vyrobena ze 7 vrstev kanadského javoru, který zajišťuje odpovídající životnost produktu.

Ložiska ABEC7 zajišťují plynulé točení koleček, které díky své pružnosti a odolnosti proti odření umožňují pohodlnou jízdu na různém typu povrchu. A co víc, longboard je stabilnější a ovladatelnější v zatáčkách.

URČENO

Rekreační jízda, pohyb po městě / parku

Parametry:

  • materiál: 7-mi vrstvý kanadský javor
  • ložiska: ABEC7
  • rozměry: 94 x 23,5 cm
  • kolečka: 70 x 51 mm PU
  • tvrdost koleček: 78 A
  • truck: 7\" seagull hliník
  • povrch desky: protiskluzový grip tape
  • maximální hmotnost uživatele: 100 kg
  • norma EN 13613

10 dalších produktů ve stejné kategorii: