Nad 2500g

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy

Oat king instant oats

Nový produkt

Instantní ovesná směs s příchutí je vynikajícím zdrojem vlákniny a sacharidů v obvyklé nejlepší kvalitě OAT King®. Oat king instant oats obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, tuky a sacharidy s dlouhým řetězcem, které poskytují tělu optimální makroživiny a nasytí jej na celé hodiny. Naše Instant Oats s příchutí je složený z velmi jemně mletého OAT King® celozrnného ovsa a je ideální pro přípravu koktejlů, pečiva, nebo palačinek a vaflí. Tato směs by neměla chybět v kuchyni každého sportovce, který se chce kvalitně stravovat. SLOŽENÍ obsahuje: Celozrnná ovesná mouka, aroma, sladidlo sukralosa DÁVKOVÁNÍ 30 g (2 odměrky) Instant Oats smíchejte ve 300 ml tekutiny a vypijte nebo použijte dle vašeho receptu.

Více informací

Skladem

619 Kč s DPH

Více informací

Instantní ovesná směs s příchutí je vynikajícím zdrojem vlákniny a sacharidů v obvyklé nejlepší kvalitě OAT King®. Oat king instant oats obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, tuky a sacharidy s dlouhým řetězcem, které poskytují tělu optimální makroživiny a nasytí jej na celé hodiny. Naše Instant Oats s příchutí je složený z velmi jemně mletého OAT King® celozrnného ovsa a je ideální pro přípravu koktejlů, pečiva, nebo palačinek a vaflí. Tato směs by neměla chybět v kuchyni každého sportovce, který se chce kvalitně stravovat.

SLOŽENÍ

obsahuje: Celozrnná ovesná mouka, aroma, sladidlo sukralosa

DÁVKOVÁNÍ

30 g (2 odměrky) Instant Oats smíchejte ve 300 ml tekutiny a vypijte nebo použijte dle vašeho receptu.Průměrné nutriční informace
ve 100 gv 1 dávce 30 g
Energetická hodnota1733 kJ519,9 kJ
Energetická hodnota411 kCal123,3 kCal
Bílkoviny - proteiny14 g4,2 g
Sacharidy - uhlohydráty68 g20,4 g
Tuky7 g2,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny1 g0,3 g
Sůl1000 mg300 mg


Ostatní a speciální doplňky
ve 100 gv 1 dávce 30 g
Beta Glukan4500 mg1350 mg


14 dalších produktů ve stejné kategorii: