Ostatní produkty

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Premium Omega 3 Krill oil 60 kapslí Zobrazit větší

Premium Omega 3 Krill oil 60 kapslí

DS40799681

Nový produkt

Doplněk stravy v želatinových tobolkách. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální funkce jater. Antarctic KRILL OIL je vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia superba, drobných mořských živočichů bohatých na Omega-3 fosfolipidy a cholin s přírodně silným antioxidantem Astaxanthinem. SLOŽENÍ obsahuje: Olej z krilu Euphausia superba, kapsle z rybí želatiny. DÁVKOVÁNÍ Užívejte 2 kapsle denně. Omezení: Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje pestrou stravu. Může obsahovat stopy proteinů z korýšů. Skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Více informací

Skladem

496 Kč s DPH

Více informací

Doplněk stravy v želatinových tobolkách. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální funkce jater.

Antarctic KRILL OIL je vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia superba, drobných mořských živočichů bohatých na Omega-3 fosfolipidy a cholin s přírodně silným antioxidantem Astaxanthinem.

SLOŽENÍ

obsahuje: Olej z krilu Euphausia superba, kapsle z rybí želatiny.

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte

2 kapsle denně. Omezení: Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje pestrou stravu. Může obsahovat stopy proteinů z korýšů. Skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C.Vitamíny a minerály
v 1 kapslive 2 kapslích
Cholin41,25 mg82,5 mg
Phospholipids330 mg660 mg


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapslive 2 kapslích
Omega 3 mastné kyseliny160 mg320 mg
DHA + EPA 130 mg260 mg
Astaxanthin60 mcg120 mcg


14 dalších produktů ve stejné kategorii: