Ostatní speciální doplňky

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Gamma Oryzanol 200mg 120 kapslí + Cornella Crunchy Muesli Bar 50g - choco-banana Zobrazit větší

Gamma Oryzanol 200mg 120 kapslí

DS33379706

Nový produkt

GAMMA ORYZANOL je rostlinný výtažek se silným anabolickým účinkem. Jedná se o bezpečnou přírodní alternativu syntetických anabolických steroidů. Zvyšuje hladinu testosteronu a podporuje růst buněk. Gamma Oryzanol stimuluje uvolňování endorfinů. podporuje zvýšení hladiny testosteronu podporuje nárůst svalové hmoty a síly urychluje regeneraci Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. SLOŽENÍ obsahuje: Gamma Oryzanol 300mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý DÁVKOVÁNÍ Vezměte 1 kapsli dvakrát denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Více informací

Skladem

448 Kč s DPH

Více informací

GAMMA ORYZANOL je rostlinný výtažek se silným anabolickým účinkem. Jedná se o bezpečnou přírodní alternativu syntetických anabolických steroidů. Zvyšuje hladinu testosteronu a podporuje růst buněk. Gamma Oryzanol stimuluje uvolňování endorfinů.

  • podporuje zvýšení hladiny testosteronu
  • podporuje nárůst svalové hmoty a síly
  • urychluje regeneraci

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

obsahuje: Gamma Oryzanol 300mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

DÁVKOVÁNÍ

Vezměte 1 kapsli dvakrát denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.Průměrné nutriční informace
ve 100 g
Energetická hodnota2716.7 kJ (32%*)
Energetická hodnota645,4 kCal (32%*)
Bílkoviny - proteiny28.6 g (57%*)
Sacharidy - uhlohydráty18.9 g (7%*)
Tuky51.6 g (74%*)


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli
Gamma oryzanol z oleje z rýžových otrub300 mg


30 dalších produktů ve stejné kategorii: