Proteinové a musli tyčinky

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
15x Mr.Flapjack Protein 120g Zobrazit větší

15x Mr.Flapjack Protein 120g

DS94095004

Nový produkt

Mr.Flapjack Protein 120g Tyčinky výrobce Mr. FlapJack nejen že výborně chutnají, ale také jsou zdravé a navíc vegeteriánské. Volit můžete z tyčinek v čokoládové nebo jogurtové polevě, případně i bez polevy. Mr. FlapJack je jedinečná a lahodná tyčinka, která je výborným přírodním zdrojem energie. Mr. FlapJack je vhodný jako svačina, na které si pochutnáte. Spojení ovesných vloček a kvalitní čokolády je o opravdu dokonalé. SLOŽENÍ obsahuje: oves (40%), rostlinný margarín (palmový rostlinný olej, řepkový olej, voda, jedlá sůl), zlatý sirup, mléčný syrovátkový koncentrát, poleva s čokoládové aroma (10%) (cukr, olej z palmových jader, palmový olej, kyselina citronová, sušená mléčná syrovátka, kakaový prášek, emulgátor: lecithiny (sója), cukr, sirup z invertního cukru, cukr.  DÁVKOVÁNÍ užívejte dle vlastní potřeby

Více informací

Skladem

729 Kč s DPH

Více informací

Mr.Flapjack Protein 120g

Tyčinky výrobce Mr. FlapJack nejen že výborně chutnají, ale také jsou zdravé a navíc vegeteriánské.

Volit můžete z tyčinek v čokoládové nebo jogurtové polevě, případně i bez polevy.

Mr. FlapJack je jedinečná a lahodná tyčinka, která je výborným přírodním zdrojem energie. Mr. FlapJack je vhodný jako svačina, na které si pochutnáte.

Spojení ovesných vloček a kvalitní čokolády je o opravdu dokonalé.

SLOŽENÍ

obsahuje: oves (40%), rostlinný margarín (palmový rostlinný olej, řepkový olej, voda, jedlá sůl), zlatý sirup, mléčný syrovátkový koncentrát, poleva s čokoládové aroma (10%) (cukr, olej z palmových jader, palmový olej, kyselina citronová, sušená mléčná syrovátka, kakaový prášek, emulgátor: lecithiny (sója), cukr, sirup z invertního cukru, cukr. 

DÁVKOVÁNÍ

užívejte dle vlastní potřeby

6 dalších produktů ve stejné kategorii: