Rostlinné přírodní produkty

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Nové Crema bio gesic 250ml Zobrazit větší

Crema bio gesic 250ml

DS64891492

Nový produkt

Masážní krém pro vysoké a rychlé prohřátí svalů. ideální pro přípravu svalů před a během sportu. Indikováno zejména v chladné sezóně. Biosport jsou kvalitní výrobky s dlouholetou tradicí a vysokou funkčností. Produkty této značky využívá mnoho Italských sportovních klubů, zejména volejbalových a fotbalových. SLOŽENÍ obsahuje: Petrolatum, Paranum Liquidum (minerální olej), Gaultheria Procumbens Leaf Oil (Gaultheria Procumbens (Wintergreen)), hydrogenovaný lanolin, mentol, methyl nikotinát, limonen. BEZ PARABENŮ A MINERÁLNÍCH OLEJŮ DÁVKOVÁNÍ vmasírovat až do úplného vstřebání na postižené části

Více informací

Skladem

376 Kč s DPH

Více informací

Masážní krém pro vysoké a rychlé prohřátí svalů. ideální pro přípravu svalů před a během sportu. Indikováno zejména v chladné sezóně.

Biosport jsou kvalitní výrobky s dlouholetou tradicí a vysokou funkčností. Produkty této značky využívá mnoho Italských sportovních klubů, zejména volejbalových a fotbalových.

SLOŽENÍ

obsahuje: Petrolatum, Paranum Liquidum (minerální olej), Gaultheria Procumbens Leaf Oil (Gaultheria Procumbens (Wintergreen)), hydrogenovaný lanolin, mentol, methyl nikotinát, limonen.

BEZ PARABENŮ A MINERÁLNÍCH OLEJŮ

DÁVKOVÁNÍ

vmasírovat až do úplného vstřebání na postižené části

30 dalších produktů ve stejné kategorii: