Rostlinné přírodní produkty

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Cat s Claw 125g Zobrazit větší

Cat s Claw 125g

DS26802144

Nový produkt

Kočičí dráp známý jako Una de Gato nebo Vilcacora je tropická rostlina vyskytující se v Amazonském pralese. Je odprádávna známa pro svůj vliv na imunitní systém. Lze ji doporučit také všem, kdo hledají přírodní cestu, jak potlačit záněty. V tomto směru ji lze doporučit především kuřákům. Vhodné pro všechny orientované na: Posílení imunitního systému Potlačení zánětů Napravení škod způsobených kouřením SLOŽENÍ Cat´s claw prášek (Uncaria tomentosa – vilcacora, Řemdihák plstnatý, známý jako „kočičí dráp“) (100 %). Doplněk stravy. NATURAL & VEGAN & RAW. DÁVKOVÁNÍ Doporučená denní dávka je 1 g (1/3 čajové lžičky). Rozmíchejte ve vašem oblíbeném čaji, džusu nebo vodě. UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Vhodné pro vegany. Země původu: Peru.

Více informací

Skladem

281 Kč s DPH

Více informací

Kočičí dráp známý jako Una de Gato nebo Vilcacora je tropická rostlina vyskytující se v Amazonském pralese. Je odprádávna známa pro svůj vliv na imunitní systém. Lze ji doporučit také všem, kdo hledají přírodní cestu, jak potlačit záněty.

V tomto směru ji lze doporučit především kuřákům.

Vhodné pro všechny orientované na:

  • Posílení imunitního systému
  • Potlačení zánětů
  • Napravení škod způsobených kouřením

SLOŽENÍ

Cat´s claw prášek (Uncaria tomentosa – vilcacora, Řemdihák plstnatý, známý jako „kočičí dráp“) (100 %).

Doplněk stravy. NATURAL & VEGAN & RAW.

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je 1 g (1/3 čajové lžičky). Rozmíchejte ve vašem oblíbeném čaji, džusu nebo vodě.

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Vhodné pro vegany. Země původu: Peru.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: