Rostlinné přírodní produkty

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Nové Suma Root Powder 125g Zobrazit větší

Suma Root Powder 125g

DS50550811

Nový produkt

Suma neboli brazilský ženšen pochází z deštného pralesa v Brazílii. Jde o velice silý adaptogen, kteří místní obyvatelé používají jako bylinné tonikum. Vlastnostmi je podobný činskému ženšenu. Lze jej doporučit všem, kteří jsou orientovaní na odolnost proti stresu a zvýšení psychického i fyzického výkonu. Produkt je vhodný pro všechny orientované na: Redukci stresu Zvýšení psychického i fyzického výkonu Regeneraci pro tréninku SLOŽENÍ Kořen Suma (Pfaffia paniculata - "brazilský žen-šen") v prášku. DÁVKOVÁNÍ Doporučená denní dávka je 3-6 g (1-2 čajové lžičky). Přidejte prášek do džusu, vody nebo čaje. UPOZORNĚNÍ Skladujte na chladném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany. Země původu: Brazílie.

Více informací

Skladem

441 Kč s DPH

Více informací

Suma neboli brazilský ženšen pochází z deštného pralesa v Brazílii. Jde o velice silý adaptogen, kteří místní obyvatelé používají jako bylinné tonikum. Vlastnostmi je podobný činskému ženšenu. Lze jej doporučit všem, kteří jsou orientovaní na odolnost proti stresu a zvýšení psychického i fyzického výkonu.

Produkt je vhodný pro všechny orientované na:

  • Redukci stresu
  • Zvýšení psychického i fyzického výkonu
  • Regeneraci pro tréninku

SLOŽENÍ

Kořen Suma (Pfaffia paniculata - "brazilský žen-šen") v prášku.

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka je 3-6 g (1-2 čajové lžičky). Přidejte prášek do džusu, vody nebo čaje.

UPOZORNĚNÍ

Skladujte na chladném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany. Země původu: Brazílie.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: