Speciální směsi aminokyselin

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
SRH Stimulant Růstového Hormonu 100cps Zobrazit větší

SRH Stimulant Růstového Hormonu 100cps

DS43719526

Nový produkt

Stimulant Růstového Hormonu je speciálně sestavená směs od Aminostaru. Aminostar SRH Stimulant růstového hormonu je kombinace aminokyselin L-Argininu, L-Lysinu, L-Leucinu a dalších. L-Arginin je zdrojem oxidu dusnatého (nitric oxid), který podporuje uvolnění a rozšíření cév důležité pro podporu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo a nabývání objemu svalstva. Aminostar SRH Stimulant Růstového Hormonu je doplněn o Vitamin B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity, je důležitý pro metabolismus bílkovin, udržování energie a vitality organismu. Aminostar GHS Stimulant růstového hormonu - vhodné pro sportovce. SLOŽENÍ obsahuje: L-arginin HCl, L-glycin HCl, L-lysin HCl, L-ornitin HCI, L-leucin HCl, L-tryptofan HCl, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, pyridoxin HCl (vitamín B6) DÁVKOVÁNÍ Vezměte 5-10 kapslí večer před spaním.

Více informací

Skladem

435 Kč s DPH

Více informací

Stimulant Růstového Hormonu je speciálně sestavená směs od Aminostaru. Aminostar SRH Stimulant růstového hormonu je kombinace aminokyselin L-Argininu, L-Lysinu, L-Leucinu a dalších. L-Arginin je zdrojem oxidu dusnatého (nitric oxid), který podporuje uvolnění a rozšíření cév důležité pro podporu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo a nabývání objemu svalstva.

Aminostar SRH Stimulant Růstového Hormonu je doplněn o Vitamin B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity, je důležitý pro metabolismus bílkovin, udržování energie a vitality organismu.

Aminostar GHS Stimulant růstového hormonu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

obsahuje: L-arginin HCl, L-glycin HCl, L-lysin HCl, L-ornitin HCI, L-leucin HCl, L-tryptofan HCl, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, pyridoxin HCl (vitamín B6)

DÁVKOVÁNÍ

Vezměte 5-10 kapslí večer před spaním.Průměrné nutriční informace
ve 100 g
Energetická hodnota390 kCal
Energetická hodnota1660 kJ
Bílkoviny - proteiny82 g
Sacharidy - uhlohydráty10,9 g
Tuky2,3 g


Vitamíny a minerály
ve 100 gv 1 kapsli
Vitamín B6 - pyridoxin3900 mg25 mg


Aminokyselinové spektrum
ve 100 gv 1 kapsli
L-Arginine HCl23400 mg150 mg
L-Glycin HCl15600 mg100 mg
L-Lysin HCI15600 mg100 mg
L-Ornithin HCl11700 mg75 mg
L-Leucin HCl7800 mg50 mg
L-Tryptophan HCl3900 mg25 mg


4 dalších produktů ve stejné kategorii: