Tekuté a ampule

Informace

Novinky

Na erekci - doplněk stravy
Neo Carnitargin s ženšenem 500ml citron Zobrazit větší

Neo Carnitargin s ženšenem 500ml citron

DS63090568

Nový produkt

NEOCARNITARGIN se ženšenem je léty prověřená kombinace účinných látek pro efektivní spalování tuků a formování postavy. Je vhodný také pro všechny osoby, které jsou dlouhodobě zatíženy stresem a velkým fyzickým i psychickým vypětím. Obsahuje hořčík a vitamin B6, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přídavek blahodárného ženšenu pomáhá organismus nabudit, proto není vhodné používat večer před spaním a v podvečerních hodinách. NEOCARNITARGIN+ženšen je určen pro: celkovou energizaci organismu. L-karnitin, L-arginin, hořčík, glycin, vitamin B6 a ženšen rychle vstřebatelná tekutá forma Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. SLOŽENÍ obsahuje: voda, L-karnitin, regulátor kyselosti kyselina jablečná, L-arginin, citronan hořečnatý, regulátor kyselosti kyselina citronová, glycin, extrakt ženšenu (2,2 – 3 % ginsenosidů), konzervant sorban draselný, aroma, konzervant benzoan sodný, sladidla acesulfam K a sukralóza, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6). DÁVKOVÁNÍ Vezměte 2x denně 15 ml nalačno. První dávku ráno před snídaní, druhou před obědem nebo 30 minut před fyzickou aktivitou. Nepoužívejte večer před spaním. Je možné užít jednorázově 30 ml 1x denně. Doplněk stravy, se sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.

Více informací

Skladem

348 Kč s DPH

Více informací

NEOCARNITARGIN se ženšenem je léty prověřená kombinace účinných látek pro efektivní spalování tuků a formování postavy. Je vhodný také pro všechny osoby, které jsou dlouhodobě zatíženy stresem a velkým fyzickým i psychickým vypětím. Obsahuje hořčík a vitamin B6, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

Přídavek blahodárného ženšenu pomáhá organismus nabudit, proto není vhodné používat večer před spaním a v podvečerních hodinách.

NEOCARNITARGIN+ženšen je určen pro:
celkovou energizaci organismu.

L-karnitin, L-arginin, hořčík, glycin, vitamin B6 a ženšen rychle vstřebatelná tekutá forma

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

obsahuje: voda, L-karnitin, regulátor kyselosti kyselina jablečná, L-arginin, citronan hořečnatý, regulátor kyselosti kyselina citronová, glycin, extrakt ženšenu (2,2 – 3 % ginsenosidů), konzervant sorban draselný, aroma, konzervant benzoan sodný, sladidla acesulfam K a sukralóza, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

DÁVKOVÁNÍ

Vezměte 2x denně 15 ml nalačno. První dávku ráno před snídaní, druhou před obědem nebo 30 minut před fyzickou aktivitou. Nepoužívejte večer před spaním. Je možné užít jednorázově 30 ml 1x denně.

Doplněk stravy, se sladidly.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.Průměrné nutriční informace
ve 100 mlv 1 dávce 15 ml
Energetická hodnota74,8 kJ11,22 kJ
Energetická hodnota17,5 kCal2,63 kCal
Bílkoviny - proteiny3 g0,45 g


Vitamíny a minerály
ve 100 mlv 1 dávce 15 ml
Vitamín B6 - pyridoxin13,3 mg2 mg
Hořčík83,3 mg12,5 mg


Aminokyselinové spektrum
ve 100 mlv 1 dávce 15 ml
L-Arginin667 mg100,05 mg
Glycin333 mg49,95 mg


Ostatní a speciální doplňky
ve 100 mlv 1 dávce 15 ml
L-Karnitin base2000 mg300 mg
Ženšen - Korean Ginseng260 mg39 mg


23 dalších produktů ve stejné kategorii: